Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ galvanized steel ringlock system scaffolding ] αγώνας 316 προϊόντα.
Πάχος Σκαλωσιών Σωλήνας 25mm 40mm Σκαλωσιών Πλατφόρμα Στρογγυλεμένη Τετράγωνη Άκρη Τύπος Ισχυρή Ανθεκτική Εργασία Σκαλωσιών Πλατφόρμα
| Ικανότητα φόρτωσης: | 200 κιλά - 500 κιλά |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σύστημα υλικών σκαλωσιάς |
| Μέθοδος Εγκατάστασης: | Άγκιστρο |
Σιδηρουργική πλάκα στάθμευσης βαρέων επιβαρύνσεων για προσαρμοσμένο μήκος στην κατασκευή
| Τοποθεσία αποστολής: | Κίνα |
|---|---|
| Συσκευή: | ΚΑΤΑΙΝΟΣ |
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
Υψηλής προσαρμοστικότητας Προσαρμοσμένο μήκος σκαλωσιάς πλάκα ζεστή βύθιση γαλβανισμένη επιφάνεια
| Χρήση: | Σκαφόνες |
|---|---|
| Υλικό: | χάλυβα |
| Συσκευή: | ΚΑΤΑΙΝΟΣ |
Προσαρμοσμένη μήκους ατσάλινης σανίδας σκαλωμάτων υψηλής απόδοσης και ανθεκτικό για την οικοδόμηση
| Συσκευή: | ΚΑΤΑΙΝΟΣ |
|---|---|
| Τοποθεσία αποστολής: | Κίνα |
| Επιφάνεια: | Προπυρσκόπηση/πυρσκόπηση σε θερμό βύθιση/πυροβολιστικό πλαστικό |
Πουλάει σκαλωσιά πλάκα θερμό βύθιση γαλβανισμένη επιφάνεια για ανθεκτικά μεταλλικά σκαλωσιά πλάκες
| Υλικό: | χάλυβα |
|---|---|
| Τοποθεσία αποστολής: | Κίνα |
| Επιφάνεια: | Προπυρσκόπηση/πυρσκόπηση σε θερμό βύθιση/πυροβολιστικό πλαστικό |
Πλάκα χάλυβα πλάτους 200mm έως 300mm με γάντζο, κατασκευασμένη από υλικό Q355B, παρέχοντας ανθεκτική στήριξη πλατφόρμας σκαλωσιάς
| Width: | 200mm - 300mm |
|---|---|
| Place Of Shipment: | China |
| Treatment: | Anti-corrosion |
Προσαρμοσμένη πλάκα σκαλωσμάτων μήκους με προπαλβανισμένο χάλυβα επιφάνειας
| Χρήση: | Σκαφόνες |
|---|---|
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
| Επιφάνεια: | Προπυρσκόπηση/πυρσκόπηση σε θερμό βύθιση/πυροβολιστικό πλαστικό |
Προσαρμοσμένη μήκους ατσάλινης σκηνικής για τις απαιτήσεις κατασκευής κτιρίων
| Χρήση: | Σκαφόνες |
|---|---|
| Συσκευή: | ΚΑΤΑΙΝΟΣ |
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
Δωρεάν και ασφαλές σύστημα σκαλωμάτων κυκλικής κλειδαριάς με συντελεστή ασφάλειας ≥4
| Standard: | EN12810 & EN12811 |
|---|---|
| Max Height: | ≤30m |
| Horizontal Adjustment: | ≤±3° |
Μέγιστο ύψος ≤30m Λογαριασμός κυκλικής κλειδαριάς με κατακόρυφη χωρητικότητα φορτίου ≥45KN
| Μέγεθος: | 48.3mm |
|---|---|
| Οριζόντια χωρητικότητα φορτίων: | ≥15KN |
| Εγγύηση: | 2 έτη |


