Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ galvanized surface finish steel scaffolding plank ] αγώνας 108 προϊόντα.
Προσαρμοσμένη μήκους ατσάλινης σκηνικής για τις απαιτήσεις κατασκευής κτιρίων
| Χρήση: | Σκαφόνες |
|---|---|
| Συσκευή: | ΚΑΤΑΙΝΟΣ |
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
Προσαρμοσμένα ασημένια γαλβανισμένα ισχυρά σκαλωσιά πλακέτες από χάλυβα για τη βιομηχανία κατασκευών
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Συσκευή: | ΚΑΤΑΙΝΟΣ |
| Τοποθεσία αποστολής: | Κίνα |
Ισχυρή Γαλβανισμένη Ατσάλινη Σκαλωσιά Χωρίς Γάντζους Πρότυπο BS1139 Εργοστάσιο OEM/ODM Διάδρομος
| Πρότυπο: | EN12811, BS1139 |
|---|---|
| Συσκευασία: | Χύδην, σε δίσκο |
| Υλικό: | Q195.Q235.Q355Β |
Προ-γαλβανισμένη Σκαλωσιά Πλατφόρμα Q195 Υλικό Αντιολισθητική Επιφανειακή Επεξεργασία Βαρέως Τύπου Ανθεκτική Κατασκευαστική Πλατφόρμα
| Loadcapacity: | 200kg - 500kg |
|---|---|
| Thickness: | 25mm - 40mm |
| Surface: | Pre-galvanized/HGD |
2026 Σκαλωσιές Γαλβανισμένες Πλάκες Μεταλλική Ατσάλινη Πλατφόρμα BS1139 Εργοστασιακή Άμεση Πλακέτα Πεζοπορίας για Οικοδομικά Υλικά
| Πρότυπο: | EN12811, BS1139 |
|---|---|
| Συσκευασία: | Χύδην, σε δίσκο |
| Υλικό: | Q195.Q235.Q355Β |
2026 Γαλβανισμένη εν θερμώ χαλύβδινη σανίδα σκαλωσιάς για κατασκευές Αμερικής
| Πρότυπο: | EN12811, BS1139 |
|---|---|
| Συσκευασία: | Χύδην, σε δίσκο |
| Υλικό: | Q195.Q235.Q355Β |
Κατασκευαστικές Ζυγισμένες σκαλωσιές Πλατφόρμα περπατήματος Q195 Μεταλλικό κατάστρωμα Ατσάλινη πλάκα
| Τύπος: | EN12811, BS1139 |
|---|---|
| συσκευασία: | Χύδην, σε δίσκο |
| Υλικό: | Q195.Q235.Q355Β |
Τσιμεντωμένες πλακέτες σκαλωμάτων ασφαλείς πλακέτες από χάλυβα με γάντζους πλατφόρμα σκαλωμάτων
| Πρότυπο: | EN12811, BS1139 |
|---|---|
| Συσκευασία: | Χύδην, σε δίσκο |
| Υλικό: | Q195.Q235.Q355Β |
Πάχος Σκαλωσιών Σωλήνας 25mm 40mm Σκαλωσιών Πλατφόρμα Στρογγυλεμένη Τετράγωνη Άκρη Τύπος Ισχυρή Ανθεκτική Εργασία Σκαλωσιών Πλατφόρμα
| Loadcapacity: | 200kg - 500kg |
|---|---|
| Application: | Scaffolding System |
| Installation Method: | Hook-on |
Σιδηροδρομικές σκαλωσιές για διάφορες εφαρμογές
| Χρήση: | Σκαφόνες |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Προπυρσκόπηση/πυρσκόπηση σε θερμό βύθιση/πυροβολιστικό πλαστικό |
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |


