Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ galvanized surface finish steel scaffolding plank ] αγώνας 108 προϊόντα.
Φαρμακευτική παραγωγή Ακινητοποιήσεις Περπατητήριος διάδρομος Μεταλλική πλατφόρμα Ακινητοποιήσεις Πίνακας Ακινητοποιήσεων Χάλυβα πλάκες
| Συσκευή: | ΚΑΤΑΙΝΟΣ |
|---|---|
| Χρήση: | Σκαφόνες |
| Υλικό: | Χάλυβας |
Προστατευμένη με βαφή σανίδα σκαλωσιάς που προσφέρει πολλαπλές επιλογές πάχους σωλήνα σκαλωσιάς, εξασφαλίζοντας σταθερότητα και ασφάλεια. Αποστολή στην Ασία
| Surface: | Pre-galvanized/HGD |
|---|---|
| Structure: | Solid |
| Thickness: | 25mm - 40mm |
Σκανδαλώματα Συσκευές δακτυλοκόλλησης Ατσάλινη πλάκα για την κατασκευή Αλουμινίου Ατσάλινη πλάκα
| Χρήση: | Σκαφόνες |
|---|---|
| Τοποθεσία αποστολής: | Κίνα |
| Υλικό: | Χάλυβας |
Ακατέργαστη Χάλυβα Ζεστή Ζαλβωμένη 48mm Διαμέτρου Ringlock Ράμα για πώληση
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
Ανθεκτικό σύστημα αρθρωτών σκαλωμάτων Ringlock Ledger για γρήγορη συντήρηση
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
3M Q355 Q235 Ringlock Ledger 48,3*3,2mm Ζεστό γαλβανισμένο με μήκος Ledger 2,5m
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | 20kN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 2.5m |
Προηγμένες σκαλωσιές για σύγχρονα οικοδομικά έργα
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
Ανθεκτικές σκαλωσιές συστήματος κυκλικής κλειδώσεως για ασφαλή και ανθεκτική υποστήριξη σκαλωσίων
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
Προσαρμόσιμες σκαλωσιές Q235/Q345 Steel Ringlock System για τις συγκεκριμένες εφαρμογές σας
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
Q235 3*2M Ζεστή ζάχαρη Ζαλβανωμένο Ringlock Διαγώνιο Φυλάκιο για σύστημα σκαλωμάτων
| Tube Diameter: | 48.3mm |
|---|---|
| Horizontal Adjustment: | ≤±3° |
| Υπηρεσία OEM: | Διαθέσιμο |


