Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty construction scaffolding plank ] αγώνας 49 προϊόντα.
Προ-γαλβανισμένη Σκαλωσιά Πλατφόρμα Q195 Υλικό Αντιολισθητική Επιφανειακή Επεξεργασία Βαρέως Τύπου Ανθεκτική Κατασκευαστική Πλατφόρμα
| Loadcapacity: | 200kg - 500kg |
|---|---|
| Thickness: | 25mm - 40mm |
| Surface: | Pre-galvanized/HGD |
Προσαρμοσμένη πλάκα σκαλωσμάτων μήκους για δομικά υλικά
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | χάλυβα |
| Χρήση: | Σκαφόνες |
Σκηνοθεσία Σιδηροδρομικές εγκαταστάσεις Σιδηροδρομικές εγκαταστάσεις Σιδηροδρομικές εγκαταστάσεις Σιδηροδρομικές εγκαταστάσεις
| Συσκευή: | ΚΑΤΑΙΝΟΣ |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Προπυρσκόπηση/πυρσκόπηση σε θερμό βύθιση/πυροβολιστικό πλαστικό |
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
Ενισχυμένες Άκρες Σκαλωσιές Σανίδα Αντιδιαβρωτική Επεξεργασία Πάχος Σωλήνα Σκαλωσιάς Ανθεκτική Πλατφόρμα Κατασκευής
| Πάχος: | 25mm - 40mm |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας: | Αντιολισθητική επιφάνεια, Ενισχυμένες άκρες |
| Ικανότητα φόρτωσης: | 200 κιλά - 500 κιλά |
Εξαγωγέας πλακών από γαλβανισμένο χάλυβα για σκαλωσιά
| Συσκευή: | ΚΑΤΑΙΝΟΣ |
|---|---|
| Υλικό: | χάλυβα |
| Τοποθεσία αποστολής: | Κίνα |
Ατσάλινη πλάκα σκαλωμάτων για κτίριο με προσαρμοσμένο μήκος βιομηχανίας
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Προπυρσκόπηση/πυρσκόπηση σε θερμό βύθιση/πυροβολιστικό πλαστικό |
| Τοποθεσία αποστολής: | Κίνα |
Κίνα Προμηθευτές Συστήματα σκευωμάτων Συσκευές Ζεστό DIP Ζαλβανωμένο Χτίσιμο Χτίσιμο Χάλυβα πλάκες
| Συσκευή: | ΚΑΤΑΙΝΟΣ |
|---|---|
| Τοποθεσία αποστολής: | Κίνα |
| Χρήση: | Σκαφόνες |
EN74-1 Τυποποιημένος συσσωρευτής σκαλωσμάτων γαλβανισμένος για κατασκευές
| Υλικό: | χάλυβα |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Υψηλή αντοχή |
| Τροποποιημένο: | 1000 |
Τμήματα σκαλωμάτων Σκαλοφόρος Σκαλοφόρος Πλαίσιο σκαλωμάτων Υλικό σκαλοφόρου Σταυροφόρος στήριγμα Πύργοι στήριξης
| Προέλευση ναυτιλίας: | Κίνα |
|---|---|
| Χρώμα: | Χάλυβας/Πλαστικό ψεκασμού |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
Ζυγισμένες Σκαφόνες Συνδετήρες Ασφαλής για την Χάλυβα Κατασκευή
| Τροποποιημένο: | 1000 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Κατασκευή |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τεχνητά |


