Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty construction scaffolding plank ] αγώνας 49 προϊόντα.
Κατασκευή Ringlock Bridge Ledger Heavy Duty 2.5m Ζεστό βουτηγμένο γαλβανισμένο με πάχος σωλήνα 3,25mm Ραβδώματα
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 Χρόνια |
| Υλικό: | χάλυβας Q235 |
Προστατευμένη με βαφή σανίδα σκαλωσιάς που προσφέρει πολλαπλές επιλογές πάχους σωλήνα σκαλωσιάς, εξασφαλίζοντας σταθερότητα και ασφάλεια. Αποστολή στην Ασία
| Surface: | Pre-galvanized/HGD |
|---|---|
| Structure: | Solid |
| Thickness: | 25mm - 40mm |
Ανώτατες επιδόσεις σκαλωσιάς αναρριχητικές πλατφόρμες βήμα επέκταση πίθηκος σκάλα
| Εγγύηση: | 2 Χρόνια |
|---|---|
| Επεξεργασία Επιφανειών: | HDG |
| Πλάτος βήματος: | 50 εκ |
Q235 Χάλυβα / Ψεκαστικό πλαστικό σύστημα πλαίσιων σκαλωμάτων Adaptadores De Arpas
| Χρώμα: | Χάλυβας/Πλαστικό ψεκασμού |
|---|---|
| Υλικό: | Q235 |
| Χρόνος άφιξης: | 10 έως 15 |
Κλειδώματα δακτυλικών σκαλωσίων Κατασκευαστικά κτίρια Σκαλωσίων Υλικό Δαχτυλικών Σκαλωσίων Σκαλωσίων Ζυθοποιημένο Σύστημα
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τυψοποιημένα σε θερμό βύθισμα |
|---|---|
| Προέλευση ναυτιλίας: | Κίνα |
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |
Συστήματα κυκλικής κλειδαριάς για σκαλωσιά διαγώνιας στήριξης
| Χαρακτηριστικά: | Αδιάβρωστο, εύκολο στη συναρμολόγηση |
|---|---|
| απόδειξη σκουριάς: | - Ναι, ναι. |
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
Υψηλής ποιότητας Ζεστή βύθιση Ζαλβανισμένο RingLock Ραβδώματα Σιδηροδρομικά Κτίρια Ραβδώματα Σύστημα
| Features: | High Strength, Durable |
|---|---|
| Application scenarios: | Architecture |
| Surface Treatment: | Hot-dip Galvanized |
Πλάκα χάλυβα πλάτους 200mm έως 300mm με γάντζο, κατασκευασμένη από υλικό Q355B, παρέχοντας ανθεκτική στήριξη πλατφόρμας σκαλωσιάς
| Width: | 200mm - 300mm |
|---|---|
| Place Of Shipment: | China |
| Treatment: | Anti-corrosion |
Αντιδοντικές γκάλβινες σανίδες από χάλυβα που προσφέρουν πάχος σωλήνα σκαλωμάτων που εξασφαλίζει αντοχή και προστασία από τη διάβρωση
| Surface: | Pre-galvanized/HGD |
|---|---|
| Loadcapacity: | 200kg - 500kg |
| Durability: | Weather Resistant / Corrosion Resistant |
Κεφαλοστάθμια από ξύλινη πλάκα με ζεστή έγχυση για την κατασκευή κτιρίων
| Συσκευή: | ΚΑΤΑΙΝΟΣ |
|---|---|
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
| Τοποθεσία αποστολής: | Κίνα |


