Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ hot dip galvanized scaffold coupler system ] αγώνας 218 προϊόντα.
Μονουλικές σκαλωσιές συστήματος κυκλικής κλειδαριάς για κατασκευές
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τυψοποιημένα σε θερμό βύθισμα |
|---|---|
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
Ραβδώματα με δακτυλική κλειδαριά Q235 Ραβδώματα από χάλυβα Ραβδώματα με δακτυλική κλειδαριά
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
Υψηλής Απόδοσης Κατασκευαστικό Σύστημα Κλειδώματος Κεραμίδας Η Βέλτιστη Λύση
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τυψοποιημένα σε θερμό βύθισμα |
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
Προηγμένες σκαλωσιές για σύγχρονα οικοδομικά έργα
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
Ατσάλινη σκαλωσιά με κυκλική κλειδαριά με Q235 ατσάλινο βιομηχανικό σχεδιασμό
| product name: | Ringlock System |
|---|---|
| Application scenarios: | Architecture |
| Warranty: | 2 Years |
Προσαρμόσιμες σκαλωσιές Q235/Q345 Steel Ringlock System για τις συγκεκριμένες εφαρμογές σας
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
Ανθεκτικές σκαλωσιές συστήματος κυκλικής κλειδώσεως για ασφαλή και ανθεκτική υποστήριξη σκαλωσίων
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
Εργαλεία κατασκευής κτιριακών κατασκευών
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
Hdg/Painted/Powder Coated Ringlock Steel Scaffolding Galvanized Ringlock System Heavy Duty Standard Ledger Brace (Σύστημα κυψελών από χάλυβα)
| Εφαρμογή: | Κατασκευή |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τυψοποιημένα σε θερμό βύθισμα |
Bs1139 En39 Bs En10219 Ζυγισμένη Ρήγα Πυροσωλήνων Πυροσωλήνων OEM Odm Προβαθμίσεις για την κατασκευή
| Εφαρμογή: | Κατασκευή |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τυψοποιημένα σε θερμό βύθισμα |


