Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ hot dip galvanized scaffold coupler system ] αγώνας 218 προϊόντα.
Υψηλής ποιότητας σκαλωσιά συνδεδεμένος σύνδεσμος ανθεκτικό χάλυβα για την κατασκευή
| Ονομασία: | Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς |
|---|---|
| πρότυπο: | EN74-1 |
| Τροποποιημένο: | 1000 |
Υψηλής αντοχής 48.3 mm διάμετρος Ζυγισμένο σωλήνα σκαλωμάτων Ζυγισμένο σωλήνα σκαλωμάτων
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
|---|---|
| Διάμετρος: | 48.3mm |
| Βάρος: | 6.4kg/m |
2026 Ζυγισμένοι σωλήνες σκαλωμάτων από χάλυβα για μακροχρόνια αντοχή στην κατασκευή
| Ισχύς απόδοσης: | 245N/mm2 |
|---|---|
| Ονομα: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Υλικό: | Ζυγισμένος χάλυβας |
6.4kg/M Σιδηροτροφικές σωλήνες σκαλωμάτων για εξαιρετική αντοχή
| Δάχος: | 3.2mm |
|---|---|
| Επέκταση: | >20% |
| Διάρκεια: | 6m |
Σωλήνες Σκαλωσιάς από Κοίλο Γαλβανισμένο Εν θερμώ Χάλυβα Υψηλής Ποιότητας για Δομική Υποστήριξη
| Ισχύς απόδοσης: | 245N/mm2 |
|---|---|
| Ονομα: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Υλικό: | Ζυγισμένος χάλυβας |
Κίνα Κατασκευαστικό υλικό Σκανδάλη σωλήνες BS1139 Ζυγισμένο σωλήνα χάλυβα σωλήνα χάλυβα άνθρακα
| Δάχος: | 3.2mm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |
Τύπος γαλβανισμένης σκαλωσίας 48 για την κατασκευή κτιρίων
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
|---|---|
| Δάχος: | 3.2mm |
| βάρος: | 6.4kg/m |
EN39 Τύπος πρότυπης σκαλωσιάς με πάχος 3,2 mm για κατασκευές βαρέων έργων
| Δυνατότητα τράβηξης: | 420N/mm2 |
|---|---|
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
| Δάχος: | 3.2mm |
420N/Mm2 Δυνατότητα τράβηξης Ζυγισμένο σωλήνα σκαλωμάτων για σκαλωμάτων με πρότυπο EN39
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
|---|---|
| Τύπος: | EN39 |
| Βάρος: | 6.4kg/m |
EN39 Τυποποιημένα τυποποιημένα σωλήνες υποδομής 48.3mm Διαμέτρου 3.2mm 245N/mm2 Δυνατότητα απόδοσης
| Υλικό: | Ζυγισμένος χάλυβας |
|---|---|
| Ισχύς απόδοσης: | 245N/mm2 |
| Διάμετρος: | 48.3mm |


