Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ q235 steel ringlock system ] αγώνας 268 προϊόντα.
Μεταλλικό Χάλυβα Q235 Q355 Ζυγισμένο σύστημα σκαλωμάτων κυκλικής κλειδαριάς Rosette Ringlock Scaffolding Parts
| Κύρια συστατικά: | Τεχνική διάταξη για την κατασκευή κυλίνδρων |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλής αντοχής, ανθεκτικός |
| Τύπος συναρμολόγησης: | Γρήγορο κλείδωμα |
Ανθεκτικές σκαλωσιές κάθετου συστήματος κυκλικής κλειδώσεως για αποτελεσματική κατασκευή
| Οριζόντια ρύθμιση: | ≤ ± 3° |
|---|---|
| Συστατικά: | Σημερινή, οριζόντια, διαγώνια, στήριξη, πλάκα βάσης, σκάλα, κλπ. |
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
Q235/Q355 Υλικό Κύπελλο Κλειδώματος Ραβάδας Layher Ζεστό βυθισμένο Ζυγισμένο Σύστημα Ραβάδας Ringlock
| Assembly Method: | Quick Locking |
|---|---|
| Application: | Building Construction, Bridge Construction, Shipbuilding, etc. |
| Τύπος συναρμολόγησης: | Γρήγορο κλείδωμα |
Ενώσεις EN12810 διπλός-κλεισίματος υλικών σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock & ανώτατο ύψος ≤30m EN12811
| Safety Factor: | ≥4 |
|---|---|
| Standard: | EN12810 & EN12811 |
| Components: | Vertical, Horizontal, Diagonal, Brace, Base Plate, Ladder, Etc. |
Μέγιστο ύψος ≤ 30m Σύστημα κυκλικής κλειδαριάς σκαλωσιάς με συντελεστή ασφάλειας ≥4
| Παράγοντας ασφάλειας: | ≥4 |
|---|---|
| Βάρος: | ≤30kg/m2 |
| Ανώτατο ύψος: | ≤30m |
Προσαρμοσμένη Ράτσα Κλειδώματος Κλειδώματος Τύπου 0.5-3M Q355 48.3*3.2mm Ζεστή Ζαλβάνωση για την Κατασκευή
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 20kN |
|---|---|
| Ενώσεις: | Διπλός-κλείδωμα |
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
Q235/Q195 Πίνακες σκαλωμάτων από χάλυβα προκαθαρισμένα
| Material: | Q235/Q195 |
|---|---|
| Size: | 210/225/240/250 |
| Length: | 0.5-4M |
Σύστημα σκαλωσίων Πλατφόρμα πορείας Q195 Χάλυβα πλάκα μεταλλική επιφάνεια για το κτίριο
| Standard: | EN12811,BS1139 |
|---|---|
| Packaging: | Bulk, in tray |
| Material: | Q195.Q235.Q355B |
Εργοστάσιο Προσαρμοσμένο Χάλυβα Γαλβανισμένη σκαλωσιά πλάκα μεταλλικά περπατητές σανίδες
| Length: | 1.2m |
|---|---|
| Edge: | Smooth |
| Weight: | 7.5kg |


