Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ ringlock scaffold structure ] αγώνας 187 προϊόντα.
Αλουμινένιο δακτυλίδι κλειδαριού σκαλωμάτων διαγώνια μέρη λογιστικού βιβλίου κατασκευαστές
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή αντοχή, εύκολη συναρμολόγηση, ευέλικτη, ανθεκτική, ανθεκτική στη διάβρωση, ελαφριά, οικονομικά |
| Εφαρμογή: | σύστημα υλικών σκαλωσιάς |
Εύκολη συναρμολόγηση ελαφρύ βάρος αλουμινίου Ringlock σύστημα σκαλωμάτων
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή αντοχή, εύκολη συναρμολόγηση, ευέλικτη, ανθεκτική, ανθεκτική στη διάβρωση, ελαφριά, οικονομικά |
| Εφαρμογή: | σύστημα υλικών σκαλωσιάς |
Πολυσχιδές σκαλωσιά Αλουμινίου Συστήματα κυκλικής κλειδαριάς Τυποποιημένα εξαρτήματα
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή αντοχή, εύκολη συναρμολόγηση, ευέλικτη, ανθεκτική, ανθεκτική στη διάβρωση, ελαφριά, οικονομικά |
| Εφαρμογή: | σύστημα υλικών σκαλωσιάς |
Σκαλωσιά συστήματος Ringlock 15KN οριζόντιας χωρητικότητας φόρτωσης με 4 συντελεστές ασφαλείας και 2 χρόνια εγγύηση
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
|---|---|
| Βάρος: | ≤30kg/m2 |
| Ενώσεις: | Διπλός-κλείδωμα |
Ενώσεις EN12810 διπλός-κλεισίματος υλικών σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock & ανώτατο ύψος ≤30m EN12811
| Safety Factor: | ≥4 |
|---|---|
| Standard: | EN12810 & EN12811 |
| Components: | Vertical, Horizontal, Diagonal, Brace, Base Plate, Ladder, Etc. |
Ανθεκτικές σκαλωσιές κάθετου συστήματος κυκλικής κλειδώσεως για αποτελεσματική κατασκευή
| Οριζόντια ρύθμιση: | ≤ ± 3° |
|---|---|
| Συστατικά: | Σημερινή, οριζόντια, διαγώνια, στήριξη, πλάκα βάσης, σκάλα, κλπ. |
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
Δωρεάν και ασφαλές σύστημα σκαλωμάτων κυκλικής κλειδαριάς με συντελεστή ασφάλειας ≥4
| Standard: | EN12810 & EN12811 |
|---|---|
| Max Height: | ≤30m |
| Horizontal Adjustment: | ≤±3° |
Υψηλής χωρητικότητας Κατασκευαστικό σύστημα κυκλικής κλειδαριάς Ραβδώσεις Q235 Χάλυβα Ζαλβανωμένες Ραβδώσεις
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τυψοποιημένα σε θερμό βύθισμα |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
| Προέλευση ναυτιλίας: | Κίνα |
Προσαρμοσμένη Ράτσα Κλειδώματος Κλειδώματος Τύπου 0.5-3M Q355 48.3*3.2mm Ζεστή Ζαλβάνωση για την Κατασκευή
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 20kN |
|---|---|
| Ενώσεις: | Διπλός-κλείδωμα |
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
Q235 2M 3M Ζεστό-καθαρισμένο Ζαλβανισμένο Πλέγμα Πλέγματος Πλέγματος Πλέγματος Πλέγματος Πλέγματος Πλέγματος
| Τύπος σύνδεσης: | Πιν/Σπιγκό |
|---|---|
| Υλικό: | Q235/Q345 χάλυβας |
| Διαχωρισμός λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-2.5m |


