Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ ringlock scaffold structure ] αγώνας 187 προϊόντα.
Πολυδιάστατη Q235 Steel Ringlock Board Κράτη 1M Ζεστή Ζαλβάνωση για σκαλωσιά
| Τύπος σύνδεσης: | Πιν/Σπιγκό |
|---|---|
| Υλικό: | Q235/Q345 χάλυβας |
| Διαχωρισμός λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-2.5m |
Q235 Q355 Ατσάλι Full-length Ringlock Standard Rosette Design για ολόπλευρα συστήματα σκαλωμάτων
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
Κατασκευαστικό Ringlock Bridge Ledger Heavy Duty 2,5m Ζεστό βουτηγμένο Ζαλβανωμένο με πάχος σωλήνα 3,25mm
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
Κατασκευαστικά υλικά OD48.3mm 3.25mm Πλούτος δακτυλοκόπησης Διαγώνιο με 1400x2000mm
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
Συστήματα κυκλικής κλειδαριάς για σκαλωσιά διαγώνιας στήριξης
| Χαρακτηριστικά: | Αδιάβρωστο, εύκολο στη συναρμολόγηση |
|---|---|
| απόδειξη σκουριάς: | - Ναι, ναι. |
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
Αγοράστε Q235/Q355 Ανθεκτικό στη διάβρωση Πολυτέλεια Δαχτυλίδι Κλειδώματος σύστημα σκαλωμάτων για συντήρηση
| Εφαρμογή: | Κατασκευή/Κατασκευή/Βιομηχανία/Εμπορική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
Δυνατή και ανθεκτική πλακέτα σκαλωμάτων από χάλυβα με προσαρμοσμένο μήκος
| Υλικό: | Χάλυβας |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Προπυρσκόπηση/πυρσκόπηση σε θερμό βύθιση/πυροβολιστικό πλαστικό |
| Συσκευή: | Συσκευή |
Ελαφριά πλακέτα σκαλωμάτων από αλουμίνιο με πολλαπλές εφαρμογές
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή αντοχή, εύκολη συναρμολόγηση, ευέλικτη, ανθεκτική, ανθεκτική στη διάβρωση, ελαφριά, οικονομικά |
|---|---|
| Τύπος: | Δίσκοι |
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
Χάλυβας Προγαλβανισμένη/Γαλβανισμένη εν θερμώ σανίδα σκαλωσιάς για κατασκευές και βιομηχανική χρήση
| Features: | High Strength, Durable |
|---|---|
| Edge: | Smooth |
| Packaging: | Container |
Εργοστάσιο Προσαρμοσμένο Χάλυβα Γαλβανισμένη σκαλωσιά πλάκα μεταλλικά περπατητές σανίδες
| Length: | 1.2m |
|---|---|
| Edge: | Smooth |
| Weight: | 7.5kg |


