Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ 245n mm2 scaffold tube ] αγώνας 87 προϊόντα.
3.2 mm πάχος Ζυγισμένος σωλήνας σκαλωμάτων EN39 Σκαλωσίες
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
|---|---|
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
3.2 mm Ζυγισμένο σωλήνα σκαλωμάτων για σκαλωμάτων υψηλής απόδοσης
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
|---|---|
| Διάμετρος: | 48.3mm |
| Δυνατότητα τράβηξης: | 420N/mm2 |
6.4kg/M Αντίσταση στη διάβρωση Ζυγισμένος σωλήνας σκαλωμάτων 48 Για το πρότυπο EN39
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
|---|---|
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |
Q355 Ζυγισμένος σωλήνας σκαλωμάτων 48 σωλήνας και σύνδεσμος συμπίεσης σωλήνας σκαλωμάτων Ζυγισμένος σωλήνας σκαλωμάτων
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
|---|---|
| Ονομα: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Ισχύς απόδοσης: | 245N/mm2 |
3.2mm Ζυγισμένος Σκανδάλος σωλήνας 48 ανθεκτικός και μακράς διάρκειας για την κατασκευή
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
|---|---|
| Τύπος: | EN39 |
| Δάχος: | 3.2mm |
Τύπος γαλβανισμένης σκαλωσίας από χάλυβα Σκαλωσία Τύπος γαλβανισμένης σκαλωσίας
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Διάμετρος: | 48.3mm |
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
Ζεστοδαψασμένοι σωλήνες σκαλωμάτων Q235 για θαλάσσιες και παράκτιες εφαρμογές
| Ισχύς απόδοσης: | 245N/mm2 |
|---|---|
| Ονομα: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Υλικό: | Ζυγισμένος χάλυβας |
6.4kg/M Ζυγισμένος σωλήνας σκαλωμάτων Αδύναμος και ελαφρύς για σκαλωσιά
| Τύπος: | EN39 |
|---|---|
| Διάμετρος: | 48.3mm |
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
Σταθερό γαλβανισμένο σωλήνα σκαλωμάτων 6,4 kg/m Δύψος 3,2 mm για ανθεκτική σκαλωσιά
| Τύπος: | EN39 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
Δορυφορικό σύστημα τραγκθ Τυφανισμένο χάλυβα σκαλωσιά σωλήνα 48,3 mm OD 3,2 mm EN39 πρότυπο
| Υλικό: | Ζυγισμένος χάλυβας |
|---|---|
| Διάμετρος: | 48.3mm |
| Πάχος: | 3,2 χλστ |


