Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ 245n mm2 scaffold tube ] αγώνας 87 προϊόντα.
6.4kg/m γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων για την πώληση
| Υλικό: | Γαλβανισμένος χάλυβας |
|---|---|
| Πάχος: | 3.2mm |
| Μήκος: | 6m |
EN39 Τυποποιημένος τυπικός γαλβανισμένος σωλήνας σκαλωμάτων με επιμήκυνση 20%
| Δάχος: | 3.2mm |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
Δυνατότητα τράβηξης Ζυγισμένο σωλήνα σκαλωμάτων με μήκος 6m EN39 πρότυπο
| Τύπος: | EN39 |
|---|---|
| Βάρος: | 6.4kg/m |
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
EN39 Τύπος πρότυπης σκαλωσιάς με πάχος 3,2 mm για κατασκευές βαρέων έργων
| Δυνατότητα τράβηξης: | 420N/mm2 |
|---|---|
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
| Δάχος: | 3.2mm |
EN39 Τύπος πρότυπης σκαλωσιάς για κτίρια με διάμετρο 48,3 mm
| Διάμετρος: | 48.3mm |
|---|---|
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
| Τύπος: | EN39 |
EN39 Τυποποιημένος σωλήνας γαλβανισμένης χάλυβα για σκαλωσιά για κατασκευή σκαλωσμάτων
| Τύπος: | EN39 |
|---|---|
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |
48 Τέλειος σωλήνας για εφαρμογές σκαλωμάτων
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
|---|---|
| βάρος: | 6.4kg/m |
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
Υψηλής αντοχής 48.3 mm διάμετρος Ζυγισμένο σωλήνα σκαλωμάτων Ζυγισμένο σωλήνα σκαλωμάτων
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
|---|---|
| Διάμετρος: | 48.3mm |
| Βάρος: | 6.4kg/m |
Δυνατότητα γαλβανισμένων σωλήνων σκαλωμάτων 48.3mm EN39/BS1139 χάλυβα σωλήνες
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
|---|---|
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
42.4x48.3mm Ζυγισμένο σωλήνα σκαλωμάτων με 3,2mm ισχυρή αντοχή / αντοχή απόδοσης
| Δάχος: | 3.2mm |
|---|---|
| Δυνατότητα τράβηξης: | 420N/mm2 |
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |


