Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ 245n mm2 scaffold tube ] αγώνας 87 προϊόντα.
48.3 mm Ζυγισμένο σωλήνα σκαλωμάτων για κατασκευή σκαλωμάτων
| Τύπος: | EN39 |
|---|---|
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Δάχος: | 3.2mm |
48.3mm Διαμετρήματος Ζυγισμένο Σκανδάλη για Σύστημα Υποστήριξης Κατασκευής48.3mm Διαμετρήματος Ζυγισμένο Σκανδάλη για C
| Τύπος: | EN39 |
|---|---|
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
| Διάμετρος: | 48.3mm |
Ανθεκτικοί μεταλλικοί σωλήνες σκαλωσιάς με ρυθμιζόμενα ύψη για ευέλικτες εφαρμογές, γαλβανισμένος σωλήνας
| Ισχύς απόδοσης: | 245N/mm2 |
|---|---|
| Ονομα: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Υλικό: | Ζυγισμένος χάλυβας |
Σωλήνες Σκαλωσιάς από Κοίλο Γαλβανισμένο Εν θερμώ Χάλυβα Υψηλής Ποιότητας για Δομική Υποστήριξη
| Ισχύς απόδοσης: | 245N/mm2 |
|---|---|
| Ονομα: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Υλικό: | Ζυγισμένος χάλυβας |
Οικονομικοί γαλβανισμένοι σωλήνες σκαλωμάτων Q235 για προσωρινές λύσεις πρόσβασης
| Ισχύς απόδοσης: | 245N/mm2 |
|---|---|
| Ονομα: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Υλικό: | Ζυγισμένος χάλυβας |
Q235 6μ μήκος γαλβανισμένος χαλύβδινος σωλήνας σκαλωσιάς πάχους 3,2mm στιβαρή κατασκευή υλικό
| Ονομα: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
|---|---|
| Πάχος: | 3,2 χλστ |
| Ισχύς απόδοσης: | 245N/mm2 |
Ζεστό βουτηγμένο γαλβανισμένο στρογγυλό χάλυβα σωλήνα Pre GI χάλυβα σωλήνα συγκολλημένο γαλβανισμένο επίστρωμα μεταλλικό σωλήνα για σκαλωσιά δομική
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |
|---|---|
| Δάχος: | 3.2mm |
| Τύπος: | EN39 |
Κίνα Φαρμακείο Ζεστό Ζαλβανισμένο Σιδηροδρομικό Πύργο / GI Πύργοι Στρογγυλο Ζαλβανισμένο Πύργο Σκαφίλντ Τύπος Για Κατασκευή
| Δάχος: | 3.2mm |
|---|---|
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Τύπος: | EN39 |
Πρωταθλήματα γαλβανισμένων σωλήνων σκαλωμάτων για σκαλωσιές βιομηχανικής ποιότητας με επιμήκυνση 20%
| Yield Strength: | 245N/mm2 |
|---|---|
| Elongation: | >20% |
| Application: | Scaffolding |
48.3mm Ζυγισμένος σωλήνας σκαλωμάτων ακτίνα κάμψης 2.5D 245N/mm2
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Τύπος: | EN39 |
| Δάχος: | 3.2mm |


