Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ en39 standard galvanized scaffold tube ] αγώνας 111 προϊόντα.
Ανθεκτικό σύστημα σκαλωσίων από χάλυβα Qualtiy Q355 Αξιόπιστο Ringlock O Ledgers από την Κίνα
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.73m-3.07m |
Bs1139 En39 Bs En10219 Ζυγισμένη Ρήγα Πυροσωλήνων Πυροσωλήνων OEM Odm Προβαθμίσεις για την κατασκευή
| Εφαρμογή: | Κατασκευή |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τυψοποιημένα σε θερμό βύθισμα |
3M Q355 Q235 Ringlock Ledger 48,3*3,2mm Ζεστό γαλβανισμένο με μήκος Ledger 2,5m
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | 20kN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 2.5m |
3.2 mm πάχος Ζυγισμένο ατσάλινο σωλήνα σκαλωμάτων για βαριές κατασκευές
| βάρος: | 6.4kg/m |
|---|---|
| Δάχος: | 3.2mm |
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
Ασφαλείς και αξιόπιστοι συστατικά σκαλωμάτων
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.73m-3.07m |
Ανθεκτικό προσαρμοσμένο ζεστό γκάλβανο Q235 Ringlock οριζόντια σκαλωσιά Ledger
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.73m-3.07m |
Σύστημα σκαλωμάτων γρήγορου κλειδώματος Layher Steel Ringlock Ledger για κτίριο κατασκευής
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
Ελαφριά κατασκευαστικά εξαρτήματα ανθεκτικά HDG Ringlock Scaffolding Ledger
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.73m-3.07m |
Πολυδιάστατα κατασκευαστικά εξαρτήματα SGS πιστοποιημένο Q235 Ringlock System Scaffolding Ledger
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.73m-3.07m |
Ασφαλείς κατασκευαστικές κατασκευαστικές κατασκευές Q355B/Q235 Ringlock Horizontal Ledger EN12811
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | ≥45KN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.73m-3.07m |


