Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ en39 standard galvanized scaffold tube ] αγώνας 111 προϊόντα.
Υψηλής ποιότητας γαλβανισμένος σωλήνας σκαλωμάτων 245N/Mm2 - Γαλβανισμένο χάλυβα
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| πρότυπο: | EN39 |
Δυνατότητα σωλήνα γαλβανισμένης σκαλωσίας και ανθεκτικότητα στη διάβρωση με αντοχή απόδοσης 245N/mm2
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
| Τύπος: | EN39 |
σύστημα σκαλωμάτων 6,4kg/m Ζυγισμένο σωλήνα σκαλωμάτων με αντοχή απόδοσης 245N/mm2 Πρότυπο EN39
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Βάρος: | 6.4kg/m |
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
6.4kg/m Ζυγισμένο μεταλλικό σωλήνα σκαλωμάτων με 420N/mm2 σωλήνα χάλυβα πάχους 3,2
| Δυνατότητα τράβηξης: | 420N/mm2 |
|---|---|
| Αντίσταση στη διάβρωση: | Εξαιρετικό. |
| Ράδιο κάμψης: | >2.5D |
48.3mm Σκανδαλώματα 6 μέτρων Ζυγισμένα σωλήνες χάλυβα Ανταλλακτικά ανθεκτικού μεταλλικού εξοπλισμού
| Προσαρμόσιμο μήκος: | 3m, 5,8m, 6,0m ή όπως το επιθυμείτε |
|---|---|
| Ράδιο κάμψης: | >2.5D |
| Συμμόρφωση: | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα και τους κανονισμούς της βιομηχανίας |
Q195 Ζυγισμένος στρογγυλός φράχτης χάλυβα σωλήνας Ζυγισμένος σκαλωσιάς χάλυβα σωλήνα Gi σωλήνα
| Προσαρμόσιμο μήκος: | 3m, 5,8m, 6,0m ή όπως το επιθυμείτε |
|---|---|
| Ράδιο κάμψης: | >2.5D |
| Συμμόρφωση: | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα και τους κανονισμούς της βιομηχανίας |
Ζυγισμένοι στρογγυλοί σωλήνες σκαλωμάτων Q235 Bs1139 Ζυγισμένοι σωλήνες χάλυβα άνθρακα
| Ρυθμιζόμενο μήκος: | 3m, 5,8m, 6,0m ή όπως το επιθυμείτε |
|---|---|
| Ακτίνα κάμψης: | >2.5D |
| Συμμόρφωση: | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα και τους κανονισμούς της βιομηχανίας |
Ζυγισμένο μεταλλικό σωλήνα σκαλωμάτων 6m μήκος 245N/mm2 3,2 πάχος χάλυβα σωλήνα
| Διάμετρος: | 48.3mm |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |
| Δάχος: | 3.2mm |
Ζυγισμένος σωλήνας σκαλωμάτων από χάλυβα 420N/mm2 ποιότητα 6,4kg/m βάρος
| Διάμετρος: | 48.3mm |
|---|---|
| Τύπος: | EN39 |
| Διάρκεια: | 6 μέτρα |
48.3mm Διαμέτρου Ζυγισμένο Σκαφώδης σωλήνα 48 για την κατασκευή σκαφωμάτων
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
|---|---|
| Δυνατότητα τράβηξης: | 420N/mm2 |
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |


