Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ en39 standard galvanized scaffold tube ] αγώνας 111 προϊόντα.
Τυβώματα γαλβανισμένων σκαλωμάτων 48 σωλήνες και συμπλέκτες σωλήνες γαλβανισμένων σκαλωμάτων
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
|---|---|
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
48.3mm Ζυγισμένο σωλήνα σκαλωμάτων με αντοχή 245N/Mm2 και αντοχή σε έλξη 420N/Mm2
| Τύπος: | EN39 |
|---|---|
| Βάρος: | 6.4kg/m |
| Δυνατότητα τράβηξης: | 420N/mm2 |
48.3mm Ζυγισμένο σωλήνα σκαλωμάτων Σκληρό και ανθεκτικό για διάφορες κατασκευαστικές ανάγκες
| Τύπος: | EN39 |
|---|---|
| Διάμετρος: | 48.3mm |
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
Σταθερό γαλβανισμένο σωλήνα σκαλωμάτων 6,4 kg/m Δύψος 3,2 mm για ανθεκτική σκαλωσιά
| Τύπος: | EN39 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
Γαλβανισμένος HDG Σκαλωσιές Σωλήνας Κοίλοι Στρογγυλοί Χαλύβδινοι Σωλήνες Εργοστασιακή Άμεση Πώληση
| Ρυθμιζόμενο μήκος: | 3m, 5,8m, 6,0m ή όπως το επιθυμείτε |
|---|---|
| Ακτίνα κάμψης: | >2.5D |
| Συμμόρφωση: | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα και τους κανονισμούς της βιομηχανίας |
Εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση Ζυγισμένο σωλήνα σκαλωμάτων Δάχος 3,2 mm Πρότυπο EN39
| Διάμετρος: | 48.3mm |
|---|---|
| Ράδιο κάμψης: | >2.5D |
| Δάχος: | 3.2mm |
Τρόφιμα για σκαλωσιά Ζυγισμένα και εξαρτήματα Τρόφιμα Ζεστά Ζυγισμένα Τρόφιμα ορθογώνια από χάλυβα
| Προσαρμόσιμο μήκος: | 3m, 5,8m, 6,0m ή όπως το επιθυμείτε |
|---|---|
| Ράδιο κάμψης: | >2.5D |
| Συμμόρφωση: | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα και τους κανονισμούς της βιομηχανίας |
48.3mm Σωλήνες σκαλωμάτων EN39 Πρότυπο για το σύστημα πλαισίου κατασκευής
| Διάμετρος: | 48.3mm |
|---|---|
| Δάχος: | 3.2mm |
| Τύπος: | EN39 |
3.2mm πάχος Ζεστοβαμμένοι γαλβανισμένοι σωλήνες στο πρότυπο EN39 για υλικά οικοδομής
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Βάρος: | 6.4kg/m |
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |


