Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ en39 standard galvanized scaffold tube ] αγώνας 111 προϊόντα.
Τρακτικός γαλβανισμένος σωλήνας σκαλωμάτων EN39 πιστοποιημένος για την κατασκευή ανθεκτικών σκαλωμάτων
| Τύπος: | EN39 |
|---|---|
| Δυνατότητα τράβηξης: | 420N/mm2 |
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
EN39 Τυποποιημένος σωλήνας γαλβανισμένης σκαλωσιάς
| Διάμετρος: | 48.3mm |
|---|---|
| βάρος: | 6.4kg/m |
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
Πολυδιάστατος σωλήνας σκαλωμάτων με πάχος 3,2 mm και 6,4 kg/m για κατασκευές
| βάρος: | 6.4kg/m |
|---|---|
| Τύπος: | EN39 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |
Εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση
| Εφαρμογή: | σκαλωσιά |
|---|---|
| Δάχος: | 3.2mm |
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
Ανθεκτικός στη διάβρωση EN39 Ζυγισμένος σωλήνας σκαλωμάτων για ανθεκτικές δομικές πλατφόρμες
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |
|---|---|
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Τύπος: | EN39 |
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων για τα υλικά σκαλωσιάς με την επιμήκυνση >20%
| Όνομα: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σκαλωσιά |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |
6.4kg/m γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων για την πώληση
| Υλικό: | Γαλβανισμένος χάλυβας |
|---|---|
| Πάχος: | 3.2mm |
| Μήκος: | 6m |
Υψηλής επιμήκυνσης ζεστό βουτηγμένο γαλβανισμένο σωλήνα σκαλωμάτων
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
|---|---|
| Βάρος: | 6.4kg/m |
| Τύπος: | EN39 |
Υψηλής αντοχής 48.3 mm διάμετρος Ζυγισμένο σωλήνα σκαλωμάτων Ζυγισμένο σωλήνα σκαλωμάτων
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
|---|---|
| Διάμετρος: | 48.3mm |
| Βάρος: | 6.4kg/m |


