Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ galvanized steel ringlock system scaffolding ] αγώνας 316 προϊόντα.
Προσαρμόσιμα συστήματα κλειδαριού δαχτυλίδιων σκαλωσίων OEM & ODM Διαθέσιμα
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τυψοποιημένα σε θερμό βύθισμα |
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
Βαρύ φορτίο βαμμένο υλικό σκαλωμάτων αξεσουάρ 3M ατσάλινο κλειδί
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
Q355 Ρυθμίσιμες Ζεστές Ζαλβανισμένες Κίνας Ζαλβανισμένες Ρίγκλοκ Ακινήτες
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
Κίνα Φαρμακοποιείο Q235 Q355 Τυποποιημένη πλατφόρμα κυκλωτικής κλειδαριάς προς πώληση
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
| Υλικό: | Χάλυβα Q235 |
3M Q235 Ζεστό Ζαλβανωμένο Κλειδί Κλειδί Τυποποιημένης Υποδομής
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 20kN |
|---|---|
| Κύρια συστατικά: | Βόρειος, οριζόντιος, διαγώνιος σχοινίς, λογιστήριο, ροζέτα, κολάρο βάσης |
| Εφαρμογή: | Κατασκευή κτιρίων, κατασκευή γεφυρών, ναυπηγείο, υπεράκτια, βιομηχανική συντήρηση |
Q355 Τεχνουργήματα γκαλβανισμένων σκαλωσίων με ζεστό βύθισμα
| Τύπος: | Τροφοδοσία |
|---|---|
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
| Παράγοντας ασφάλειας: | ≥4 |
Σκηνές συναυλιών Προσαρμόστε 3M Υψηλή Ζεστή Βαλβανισμένη Ρινγκλοκ Ραββάσματα
| Τύπος: | Τροφοδοσία |
|---|---|
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
| Παράγοντας ασφάλειας: | ≥4 |
Χρησιμοποιείται για την κατασκευή σκαλωμάτων με κυλίνδρους.
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | ??????????? που γαλβανίζεται |
48.3mm Υψηλή χωρητικότητα φορτίου Q355 RingLock Standard Ledger για την κατασκευή
| Τύπος: | Τροφοδοσία |
|---|---|
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
| Παράγοντας ασφάλειας: | ≥4 |
Υλικό χάλυβα βαρέος φορτίου Layher Ringlock Scaffolding για την κατασκευή γέφυρας
| Τύπος: | Τροφοδοσία |
|---|---|
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
| Παράγοντας ασφάλειας: | ≥4 |


