Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ galvanized steel ringlock system scaffolding ] αγώνας 316 προϊόντα.
Q355 Καλή ποιότητα 0,5-3M Ringlock Standard Ledger Diagonal για την Αμερική
| Τύπος: | Τροφοδοσία |
|---|---|
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
| Παράγοντας ασφάλειας: | ≥4 |
Κατασκευή 40HQ Προσαρμόστε HDG Ringlock Ράβαλα Κίνα εργοστάσιο άμεσα
| Τύπος: | Τροφοδοσία |
|---|---|
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-3.07m |
| Παράγοντας ασφάλειας: | ≥4 |
Q355 Γαλβανισμένο εν θερμώ Andamios Ringlock Standard ystem Scaffolding
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
| Υλικό: | χάλυβας Q235 |
Σκαφόνες Ringlock Ζεστό-Βάση Ζαλβανισμένα Για Μεγάλα Έργα Σκαφόνες RingLock System
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
|---|---|
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
Κλειδώματα δακτυλικών σκαλωσίων Κατασκευαστικά κτίρια Σκαλωσίων Υλικό Δαχτυλικών Σκαλωσίων Σκαλωσίων Ζυθοποιημένο Σύστημα
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τυψοποιημένα σε θερμό βύθισμα |
|---|---|
| Προέλευση ναυτιλίας: | Κίνα |
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |
Q235 Σιδηρουργικές ράβδοι με κυκλική κλειδαριά Ασφαλείς και σταθεροί κατασκευαστικοί σχεδιασμοί
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
| Προέλευση ναυτιλίας: | Κίνα |
Σύστημα κυκλικής κλειδαριάς υψηλού φορτίου Ραβδώματα διάμετρος 48,3 mm Οριζόντια χωρητικότητα φορτίου ≥15KN
| Joints: | Double-locking |
|---|---|
| Horizontal Load Capacity: | ≥15KN |
| Weight: | ≤30kg/m2 |
Το σύστημα ζεστού βύθισης γαλβανισμένων σκαλωμάτων ολοκληρώνει τις κατασκευαστικές σας ανάγκες
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
|---|---|
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | ??????????? που γαλβανίζεται |
Αρχιτεκτονική δομή σκαλωσιάς δαχτυλίδι κλειδαριά με υλικό χάλυβα Q235
| Επεξεργασία επιφάνειας: | ??????????? που γαλβανίζεται |
|---|---|
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
Διπλή κλειδαριά αρθρώσεων Ringlock System Scaffolding Hot-dipping Galvanized με 2 χρόνια
| Material: | Q235 Steel |
|---|---|
| Joints: | Double-locking |
| Safety Factor: | ≥4 |


