Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ galvanized steel ringlock system scaffolding ] αγώνας 316 προϊόντα.
Q235 Σύστημα σύνδεσης ατσάλινης σκαλωσίας για την αρχιτεκτονική
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Προέλευση ναυτιλίας: | Κίνα |
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
Προέλευση Ραβδώματα Δαχτυλίδι Κλειδώματος Για Ζεστή Ζαλβάνωση Κατασκευή
| product name: | Ringlock System |
|---|---|
| Material: | Q235 Steel |
| Application scenarios: | Architecture |
Q235 Πολλαπλής χρήσης σκαλωσιά κυκλικής κλειδαριάς ευρωπαϊκό πρότυπο πολλαπλής κατεύθυνσης για την κατασκευή
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Προέλευση ναυτιλίας: | Κίνα |
| Υλικό: | Q235 Χάλυβας |
3M Q355 Q235 Ringlock Ledger 48,3*3,2mm Ζεστό γαλβανισμένο με μήκος Ledger 2,5m
| Ευελιξία: | Εύκολη ρύθμιση και επανατοποθέτηση |
|---|---|
| Κάθετη χωρητικότητα φορτίων: | 20kN |
| Διάρκεια λογιστικού βιβλίου: | 2.5m |
Q235 2M 3M Ζεστό-καθαρισμένο Ζαλβανισμένο Πλέγμα Πλέγματος Πλέγματος Πλέγματος Πλέγματος Πλέγματος Πλέγματος
| Τύπος σύνδεσης: | Πιν/Σπιγκό |
|---|---|
| Υλικό: | Q235/Q345 χάλυβας |
| Διαχωρισμός λογιστικού βιβλίου: | 0.5m-2.5m |
Παράγοντας ασφάλειας ≥4 ≤30kg/m2 Παράγοντας ασφάλειας ≥4 Παράγοντας ασφάλειας ≥4
| Μέγεθος: | 48.3mm |
|---|---|
| Βάρος: | ≤30kg/m2 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | ??????????? που γαλβανίζεται |
Μεταλλικό Χάλυβα Q235 Q355 Ζυγισμένο σύστημα σκαλωμάτων κυκλικής κλειδαριάς Rosette Ringlock Scaffolding Parts
| Κύρια συστατικά: | Τεχνική διάταξη για την κατασκευή κυλίνδρων |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλής αντοχής, ανθεκτικός |
| Τύπος συναρμολόγησης: | Γρήγορο κλείδωμα |
Εργαλεία κατασκευής κτιριακών κατασκευών
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύστημα Ringlock |
Αγοράστε σκαλωσιά με σύστημα κυκλικής κλειδώσεως με μέγιστο ύψος ≤ 30m και πρότυπο EN12810 EN12811
| Max Height: | ≤30m |
|---|---|
| Vertical Load Capacity: | ≥45KN |
| Standard: | EN12810 & EN12811 |
Σκανδαλώματα Ζεστά Ζαλβανισμένα Κλειδώματα Διάμετρος σωλήνα 48,3 mm
| Δυνατότητα: | Μεγάλη διάρκεια ζωής |
|---|---|
| Κάθετη ρύθμιση: | ≤ ± 3° |
| Χρήση: | Κατασκευή |


