Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ sturdy construction galvanised scaffold tube ] αγώνας 51 προϊόντα.
EN39 Τυποποιημένος τυποποιημένος σωλήνας γαλβανισμένης μεταλλικής σκαλωσίας για την κατασκευαστική βιομηχανία
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |
|---|---|
| Επέκταση: | >20% |
| Εφαρμογή: | σκαλωσιά |
6.4kg/m Ζυγισμένο μεταλλικό σωλήνα σκαλωμάτων με 420N/mm2 σωλήνα χάλυβα πάχους 3,2
| Δυνατότητα τράβηξης: | 420N/mm2 |
|---|---|
| Αντίσταση στη διάβρωση: | Εξαιρετικό. |
| Ράδιο κάμψης: | >2.5D |
48 Τέλειος σωλήνας για εφαρμογές σκαλωμάτων
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
|---|---|
| βάρος: | 6.4kg/m |
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
EN39 Τυπικός σωλήνας χάλυβα σκαλωμάτων 6,4 kg/M για την κατασκευαστική βιομηχανία
| Δυνατότητα τράβηξης: | 420N/mm2 |
|---|---|
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
Δυνατότητα τράβηξης Τυβλώματα σκαλωμάτων από γαλβανισμένο χάλυβα Πρότυπο EN39
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Διάμετρος: | 48.3mm |
6.4kg/M Αντίσταση στη διάβρωση Ζυγισμένος σωλήνας σκαλωμάτων 48 Για το πρότυπο EN39
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
|---|---|
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |
3.2mm πάχος Ζυθοποιημένο σωλήνα σκαλωμάτων διάμετρος 48.3mm για κατασκευή σκαλωμάτων
| Δυνατότητα τράβηξης: | 420N/mm2 |
|---|---|
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Τύπος: | EN39 |
Q355 Ζυγισμένος σωλήνας σκαλωμάτων 48 σωλήνας και σύνδεσμος συμπίεσης σωλήνας σκαλωμάτων Ζυγισμένος σωλήνας σκαλωμάτων
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
|---|---|
| Ονομα: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Ισχύς απόδοσης: | 245N/mm2 |
Δορυφορικό σύστημα τραγκθ Τυφανισμένο χάλυβα σκαλωσιά σωλήνα 48,3 mm OD 3,2 mm EN39 πρότυπο
| Υλικό: | Ζυγισμένος χάλυβας |
|---|---|
| Διάμετρος: | 48.3mm |
| Πάχος: | 3,2 χλστ |
Πολυδιάστατος σωλήνας σκαλωμάτων με πάχος 3,2 mm και 6,4 kg/m για κατασκευές
| βάρος: | 6.4kg/m |
|---|---|
| Τύπος: | EN39 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |


