Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ sturdy construction galvanised scaffold tube ] αγώνας 51 προϊόντα.
6.4kg/m Ζυγισμένα σωλήνες σκαλωμάτων με πρότυπα EN39 για έργα κατασκευής
| Διάρκεια: | 6 μέτρα |
|---|---|
| Δάχος: | 3.2mm |
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
Q235 Κατασκευαστής κυλίνδρων για σκαλωσιά διάμετρος σωλήνων σκαλωσιάς
| Αντοχή εφελκυσμού: | 420N/mm2 |
|---|---|
| Υλικό: | Ζυγισμένος χάλυβας |
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
Ανθεκτικοί μεταλλικοί σωλήνες σκαλωσιάς με ρυθμιζόμενα ύψη για ευέλικτες εφαρμογές, γαλβανισμένος σωλήνας
| Ισχύς απόδοσης: | 245N/mm2 |
|---|---|
| Ονομα: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Υλικό: | Ζυγισμένος χάλυβας |
Κατασκευή σωλήνων σκαλωμάτων Στήριξη σωλήνων σκαλωμάτων σωλήνων σκαλωμάτων
| Δάχος: | 3.2mm |
|---|---|
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
Τύπος γαλβανισμένης σκαλωσίας 48 για την κατασκευή κτιρίων
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
|---|---|
| Δάχος: | 3.2mm |
| βάρος: | 6.4kg/m |
Q235 6μ μήκος γαλβανισμένος χαλύβδινος σωλήνας σκαλωσιάς πάχους 3,2mm στιβαρή κατασκευή υλικό
| Ονομα: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
|---|---|
| Πάχος: | 3,2 χλστ |
| Ισχύς απόδοσης: | 245N/mm2 |
Κίνα Κατασκευαστικό υλικό Σκανδάλη σωλήνες BS1139 Ζυγισμένο σωλήνα χάλυβα σωλήνα χάλυβα άνθρακα
| Δάχος: | 3.2mm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |
48.3mm Διαμέτρου Ζυγισμένο Σκαφώδης σωλήνα 48 για την κατασκευή σκαφωμάτων
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
|---|---|
| Δυνατότητα τράβηξης: | 420N/mm2 |
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
3.2 mm πάχος Ζυγισμένο ατσάλινο σωλήνα σκαλωμάτων για βαριές κατασκευές
| βάρος: | 6.4kg/m |
|---|---|
| Δάχος: | 3.2mm |
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
Αγορά σκαλωμάτων Χονδρική αγορά Σκαλωσμένων σωλήνων
| Τύπος: | EN39 |
|---|---|
| Βάρος: | 6.4kg/m |
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |


