Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ sturdy construction galvanised scaffold tube ] αγώνας 51 προϊόντα.
Ζυγισμένα σωλήνες σκαλωμάτων μήκη σωλήνων σκαλωμάτων
| Τύπος: | EN39 |
|---|---|
| Δυνατότητα τράβηξης: | 420N/mm2 |
| Διάμετρος: | 48.3mm |
3.2mm πάχος Ζεστοβαμμένοι γαλβανισμένοι σωλήνες στο πρότυπο EN39 για υλικά οικοδομής
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Βάρος: | 6.4kg/m |
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
Υψηλής απόδοσης σωλήνας σκαλωμάτων 48.3 mm Διαμέτρου γαλβανισμένο σωλήνα σκαλωμάτων
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
|---|---|
| Δάχος: | 3.2mm |
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
48.3mm Διαμετρήματος Ζυγισμένο Σκανδάλη για Σύστημα Υποστήριξης Κατασκευής48.3mm Διαμετρήματος Ζυγισμένο Σκανδάλη για C
| Τύπος: | EN39 |
|---|---|
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
| Διάμετρος: | 48.3mm |
48.3 mm Ζυγισμένο σωλήνα σκαλωμάτων για κατασκευή σκαλωμάτων
| Τύπος: | EN39 |
|---|---|
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Δάχος: | 3.2mm |
Προδιαγραφές κατασκευής γαλβανισμένων σωλήνων σκαλωμάτων γαλβανισμένων σωλήνων σκαλωμάτων
| Δάχος: | 3.2mm |
|---|---|
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |
EN39 Τυποποιημένος σωλήνας γαλβανισμένης σκαλωσιάς
| Διάμετρος: | 48.3mm |
|---|---|
| βάρος: | 6.4kg/m |
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
Κίνα Φαρμακείο Ζεστό Ζαλβανισμένο Σιδηροδρομικό Πύργο / GI Πύργοι Στρογγυλο Ζαλβανισμένο Πύργο Σκαφίλντ Τύπος Για Κατασκευή
| Δάχος: | 3.2mm |
|---|---|
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Τύπος: | EN39 |
3.2mm Ζυγισμένα σωλήνες σκαλωμάτων ζεστό βύθισμα ζυγισμένα σωλήνες σκαλωμάτων από χάλυβα με σφραγίδα
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
|---|---|
| βάρος: | 6.4kg/m |
| Διάμετρος: | 48.3mm |
Σωλήνας σκαλωσιάς Q235 γαλβανισμένος διαμέτρου 48,3mm για ευέλικτες εφαρμογές σκαλωσιάς
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Γαλβανισμένος |
|---|---|
| βάρος: | 6.4kg/m |
| Υλικό: | Ζυγισμένος χάλυβας |


