Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ 3 2mm thickness galvanised scaffolding tube ] αγώνας 93 προϊόντα.
3.2 mm πάχος Ζυγισμένος σωλήνας σκαλωμάτων EN39 Σκαλωσίες
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
|---|---|
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
Σταθερό γαλβανισμένο σωλήνα σκαλωμάτων 6,4 kg/m Δύψος 3,2 mm για ανθεκτική σκαλωσιά
| Τύπος: | EN39 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
Εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση Ζυγισμένο σωλήνα σκαλωμάτων Δάχος 3,2 mm Πρότυπο EN39
| Διάμετρος: | 48.3mm |
|---|---|
| Ράδιο κάμψης: | >2.5D |
| Δάχος: | 3.2mm |
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων για τα υλικά σκαλωσιάς με την επιμήκυνση >20%
| Όνομα: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σκαλωσιά |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |
48.3mm Ζυγισμένο σωλήνα σκαλωμάτων Σκληρό και ανθεκτικό για διάφορες κατασκευαστικές ανάγκες
| Τύπος: | EN39 |
|---|---|
| Διάμετρος: | 48.3mm |
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
6.4kg/m γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων για την πώληση
| Υλικό: | Γαλβανισμένος χάλυβας |
|---|---|
| Πάχος: | 3.2mm |
| Μήκος: | 6m |
Q235 Δυνατότητα Γαλβανισμένες σωλήνες σκαλωμάτων 48.3mm EN39/BS1139 Σιδηροδρομικές σωλήνες
| Ισχύς απόδοσης: | 245N/mm2 |
|---|---|
| Υλικό: | Ζυγισμένος χάλυβας |
| Ονομα: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
Τύπος γαλβανισμένης σκαλωσίας από χάλυβα Σκαλωσία Τύπος γαλβανισμένης σκαλωσίας
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Διάμετρος: | 48.3mm |
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
Κατασκευή γαλβανισμένων σωλήνων HDG για αντοχή
| Διάμετρος: | 48.3mm |
|---|---|
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
3.2 mm Ζυγισμένο σωλήνα σκαλωμάτων για σκαλωμάτων υψηλής απόδοσης
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
|---|---|
| Διάμετρος: | 48.3mm |
| Δυνατότητα τράβηξης: | 420N/mm2 |


