Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ 3 2mm thickness galvanised scaffolding tube ] αγώνας 93 προϊόντα.
EN39 Πρότυπο και 245N/Mm2 Σωλήνες πετρελαίου και φυσικού αερίου Ζυγισμένα σωλήνες σκαλωμάτων από χάλυβα Διαθέσιμα
| Δάχος: | 3.2mm |
|---|---|
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |
Πολυδιάστατος σωλήνας σκαλωμάτων με πάχος 3,2 mm και 6,4 kg/m για κατασκευές
| βάρος: | 6.4kg/m |
|---|---|
| Τύπος: | EN39 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |
48.3mm Διαμέτρου Ράμφων Σιδηροειδές σωλήνα για το κτίριο Ράμφων Φραματισμού κατασκευής
| Τύπος: | EN39 |
|---|---|
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
| Δυνατότητα τράβηξης: | 420N/mm2 |
48.3mm Σκανδαλώματα σωλήνα 6 μέτρα θερμό βουτηγμένο γαλβανισμένο χάλυβα σωλήνα ανθεκτικά μέρη μεταλλικού εξοπλισμού
| Ρυθμιζόμενο μήκος: | 3m, 5,8m, 6,0m ή όπως το επιθυμείτε |
|---|---|
| Ακτίνα κάμψης: | >2.5D |
| Συμμόρφωση: | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα και τους κανονισμούς της βιομηχανίας |
Q235 Σκαλωσιές Σωλήνες Γαλβανισμένοι Και Εξαρτήματα Σωλήνας Εν θερμώ Γαλβανισμένος Χάλυβας Ορθογώνιοι Σωλήνες
| Ρυθμιζόμενο μήκος: | 3m, 5,8m, 6,0m ή όπως το επιθυμείτε |
|---|---|
| Ακτίνα κάμψης: | >2.5D |
| Συμμόρφωση: | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα και τους κανονισμούς της βιομηχανίας |
Ζυγισμένοι στρογγυλοί σωλήνες σκαλωμάτων Q235 Bs1139 Ζυγισμένοι σωλήνες χάλυβα άνθρακα
| Ρυθμιζόμενο μήκος: | 3m, 5,8m, 6,0m ή όπως το επιθυμείτε |
|---|---|
| Ακτίνα κάμψης: | >2.5D |
| Συμμόρφωση: | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα και τους κανονισμούς της βιομηχανίας |
Γαλβανισμένος HDG Σκαλωσιές Σωλήνας Κοίλοι Στρογγυλοί Χαλύβδινοι Σωλήνες Εργοστασιακή Άμεση Πώληση
| Ρυθμιζόμενο μήκος: | 3m, 5,8m, 6,0m ή όπως το επιθυμείτε |
|---|---|
| Ακτίνα κάμψης: | >2.5D |
| Συμμόρφωση: | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα και τους κανονισμούς της βιομηχανίας |
Ζυγισμένα σωλήνες σκαλωμάτων μήκη σωλήνων σκαλωμάτων
| Τύπος: | EN39 |
|---|---|
| Δυνατότητα τράβηξης: | 420N/mm2 |
| Διάμετρος: | 48.3mm |
Υψηλής απόδοσης σωλήνας σκαλωμάτων 48.3 mm Διαμέτρου γαλβανισμένο σωλήνα σκαλωμάτων
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
|---|---|
| Δάχος: | 3.2mm |
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
EN39 Τυποποιημένος σωλήνας γαλβανισμένης σκαλωσιάς
| Διάμετρος: | 48.3mm |
|---|---|
| βάρος: | 6.4kg/m |
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |


