Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ 3 2mm thickness galvanised scaffolding tube ] αγώνας 93 προϊόντα.
Οικονομικοί γαλβανισμένοι σωλήνες σκαλωμάτων Q235 για προσωρινές λύσεις πρόσβασης
| Ισχύς απόδοσης: | 245N/mm2 |
|---|---|
| Ονομα: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Υλικό: | Ζυγισμένος χάλυβας |
Ανθεκτικοί μεταλλικοί σωλήνες σκαλωσιάς με ρυθμιζόμενα ύψη για ευέλικτες εφαρμογές, γαλβανισμένος σωλήνας
| Ισχύς απόδοσης: | 245N/mm2 |
|---|---|
| Ονομα: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Υλικό: | Ζυγισμένος χάλυβας |
48Διάμετρος.3mm HDG ατσάλινα σωλήνες για υψηλή αντοχή στην έλξη
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |
|---|---|
| Ράδιο κάμψης: | >2.5D |
| Επέκταση: | >20% |
Κίνα Κατασκευαστικό υλικό Σκανδάλη σωλήνες BS1139 Ζυγισμένο σωλήνα χάλυβα σωλήνα χάλυβα άνθρακα
| Δάχος: | 3.2mm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |
2026 Γαλβανισμένος εν θερμώ σιδερένιος στρογγυλός σωλήνας / Γαλβανισμένοι χαλύβδινοι σωλήνες ERW
| Ονομα: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
|---|---|
| Πρότυπο: | EN39 |
| βάρος: | 6.4kg/m |
Αγορά σκαλωμάτων Χονδρική αγορά Σκαλωσμένων σωλήνων
| Τύπος: | EN39 |
|---|---|
| Βάρος: | 6.4kg/m |
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
48.3mm Διαμέτρου Ζυγισμένο Σκαφώδης σωλήνα 48 για την κατασκευή σκαφωμάτων
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
|---|---|
| Δυνατότητα τράβηξης: | 420N/mm2 |
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
Ζεστό βουτηγμένο γαλβανισμένο στρογγυλό χάλυβα σωλήνα Pre GI χάλυβα σωλήνα συγκολλημένο γαλβανισμένο επίστρωμα μεταλλικό σωλήνα για σκαλωσιά δομική
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |
|---|---|
| Δάχος: | 3.2mm |
| Τύπος: | EN39 |
Δόρυβος γαλβανισμού σκαλωμάτων 6 μέτρα/σωλήνα σκαλωμάτων bs 1139/48,3 mm σωλήνα σκαλωμάτων
| Επιφάνεια: | Τεχνικές συσκευές για την κατασκευή ηλεκτρικών συσσωρευτών |
|---|---|
| Διάμετρος: | 48.3mm |
| Αποτύπωση σε ανάγλυφο: | κάθε μετρητής |


