Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ 3 2mm thickness galvanised scaffolding tube ] αγώνας 93 προϊόντα.
48.3 mm Ζυγισμένο σωλήνα σκαλωμάτων για κατασκευή σκαλωμάτων
| Τύπος: | EN39 |
|---|---|
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Δάχος: | 3.2mm |
Σωλήνας σκαλωσιάς Q235 γαλβανισμένος διαμέτρου 48,3mm για ευέλικτες εφαρμογές σκαλωσιάς
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Γαλβανισμένος |
|---|---|
| βάρος: | 6.4kg/m |
| Υλικό: | Ζυγισμένος χάλυβας |
2026 Ζυγισμένοι σωλήνες σκαλωμάτων από χάλυβα για μακροχρόνια αντοχή στην κατασκευή
| Ισχύς απόδοσης: | 245N/mm2 |
|---|---|
| Ονομα: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Υλικό: | Ζυγισμένος χάλυβας |
6.4kg/M Σιδηροτροφικές σωλήνες σκαλωμάτων για εξαιρετική αντοχή
| Δάχος: | 3.2mm |
|---|---|
| Επέκταση: | >20% |
| Διάρκεια: | 6m |
48.3mm Διαμετρήματος Ζυγισμένο Σκανδάλη για Σύστημα Υποστήριξης Κατασκευής48.3mm Διαμετρήματος Ζυγισμένο Σκανδάλη για C
| Τύπος: | EN39 |
|---|---|
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
| Διάμετρος: | 48.3mm |
48.3mm Ζυγισμένος σωλήνας σκαλωμάτων ακτίνα κάμψης 2.5D 245N/mm2
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Τύπος: | EN39 |
| Δάχος: | 3.2mm |
Πρωταθλήματα γαλβανισμένων σωλήνων σκαλωμάτων για σκαλωσιές βιομηχανικής ποιότητας με επιμήκυνση 20%
| Yield Strength: | 245N/mm2 |
|---|---|
| Elongation: | >20% |
| Application: | Scaffolding |
Προδιαγραφές κατασκευής γαλβανισμένων σωλήνων σκαλωμάτων γαλβανισμένων σωλήνων σκαλωμάτων
| Δάχος: | 3.2mm |
|---|---|
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |
Κίνα Φαρμακοποιία Σκανδάλη καυτή πώληση 48.3 3.2mm Κατασκευή Q235 Ζυγισμένο σωλήνα χάλυβα
| Ονομα: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
|---|---|
| Πρότυπο: | EN39 |
| Πάχος: | 3,2 χλστ |
Συστήματα σκαλωμάτων Τυβώματα από γαλβανισμένο χάλυβα Q235B/Q355b Σιδηρά τοιχώματα Sch40 Sch80 Διαρθρωτικά/Σκαλωσώματα Γαλβανισμένα/Gi
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |
|---|---|
| Δυνατότητα τράβηξης: | 420N/mm2 |
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |


