Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ 3 2mm thickness galvanised scaffolding tube ] αγώνας 93 προϊόντα.
Κίνα Φαρμακείο Ζεστό Ζαλβανισμένο Σιδηροδρομικό Πύργο / GI Πύργοι Στρογγυλο Ζαλβανισμένο Πύργο Σκαφίλντ Τύπος Για Κατασκευή
| Δάχος: | 3.2mm |
|---|---|
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Τύπος: | EN39 |
3.2 mm πάχος Ζυγισμένο ατσάλινο σωλήνα σκαλωμάτων για βαριές κατασκευές
| βάρος: | 6.4kg/m |
|---|---|
| Δάχος: | 3.2mm |
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
6.4kg/m Ζυγισμένα σωλήνες σκαλωμάτων με πρότυπα EN39 για έργα κατασκευής
| Διάρκεια: | 6 μέτρα |
|---|---|
| Δάχος: | 3.2mm |
| Υλικό: | Σιδηρούχιο |
3.2mm Ζυγισμένα σωλήνες σκαλωμάτων ζεστό βύθισμα ζυγισμένα σωλήνες σκαλωμάτων από χάλυβα με σφραγίδα
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
|---|---|
| βάρος: | 6.4kg/m |
| Διάμετρος: | 48.3mm |
Τύπος γαλβανισμένης σκαλωσίας για κατασκευαστικά έργα
| Εφαρμογή: | Ακινητοποιήσεις, Κατασκευές |
|---|---|
| Ράδιο κάμψης: | >2.5D |
| Συμμόρφωση: | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα και τους κανονισμούς της βιομηχανίας |
Q235 Κατασκευαστής κυλίνδρων για σκαλωσιά διάμετρος σωλήνων σκαλωσιάς
| Αντοχή εφελκυσμού: | 420N/mm2 |
|---|---|
| Υλικό: | Ζυγισμένος χάλυβας |
| Εφαρμογή: | Σκαφόνες |
Q235 6μ μήκος γαλβανισμένος χαλύβδινος σωλήνας σκαλωσιάς πάχους 3,2mm στιβαρή κατασκευή υλικό
| Ονομα: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
|---|---|
| Πάχος: | 3,2 χλστ |
| Ισχύς απόδοσης: | 245N/mm2 |
Τύπος γαλβανισμένης σκαλωσίας 48 για την κατασκευή κτιρίων
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
|---|---|
| Δάχος: | 3.2mm |
| βάρος: | 6.4kg/m |
Κατασκευή σωλήνων σκαλωμάτων Στήριξη σωλήνων σκαλωμάτων σωλήνων σκαλωμάτων
| Δάχος: | 3.2mm |
|---|---|
| Ονομασία: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Δύναμη απόδοσης: | 245N/mm2 |
Σωλήνες Σκαλωσιάς από Κοίλο Γαλβανισμένο Εν θερμώ Χάλυβα Υψηλής Ποιότητας για Δομική Υποστήριξη
| Ισχύς απόδοσης: | 245N/mm2 |
|---|---|
| Ονομα: | Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων |
| Υλικό: | Ζυγισμένος χάλυβας |


