Όλα τα Προϊόντα
-
Γαλβανισμένος σωλήνας ικριωμάτων
-
σανίδα υλικών σκαλωσιάς
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων Ringlock
-
Υλικά σκαλωσιάς συστημάτων πλαισίων
-
Συζευκτήρας υλικών σκαλωσιάς
-
Διευθετήσιμο στήριγμα χάλυβα
-
Υλικά σκαλωσιάς του Jack βάσεων
-
Σκάλες υλικών σκαλωσιάς
-
Πολυ υλικά σκαλωσιάς λειτουργίας
-
Εξαρτήματα υλικών σκαλωσιάς
-
Πτυσσόμενη σκάλα αλουμινίου
-
Αλουμινένια σκαλωσιά κυκλικής κλειδώσεως
-
Πίνακας σκαλωμάτων από αλουμίνιο
-
Αλέξανδρος"Ουάου! Αυτό είναι υπέροχο! Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την υπηρεσία του bythai. Όχι μόνο τα προϊόντα του είναι καλής ποιότητας, αλλά η ομάδα του bythai είναι ιδιαίτερα σχολαστική στην υπηρεσία. -
Benjamin"Είναι ευχαρίστηση να συνεργάζομαι με τον bythai.Είμαι επίσης εντυπωσιασμένος από την αποτελεσματικότητα της εργασίας της ομάδας.Αν θέλετε μια αξιόπιστη ομάδα σκαλωμάτων, θα σας συνιστούσα τον bythai χωρίς δισταγμό". -
Christopher"Η ομάδα της Bythai μας παρείχε εξαιρετικά αντικείμενα για σκαλωσιά.Το έργο μας προχώρησε γρήγορα.. " -
Σοφία.Η επαγγελματικότητα και η προσοχή στις λεπτομέρειες του έργου από το προσωπικό της εταιρείας ήταν εντυπωσιακή.Το έργο μας έγινε πιο αποτελεσματικό και πιο ομαλό χάρη στις σκαλωσιές του ByThai.Πολύ συνιστώ!" -
Έμιλι.Η ομάδα της εταιρείας τους μας παρείχε τα αξεσουάρ σκαλωμάτων που χρειαζόμασταν.επιτρέποντας στο έργο μας να κατασκευάσει μια ισχυρή και ασφαλή σκαλωσιά σε σύντομο χρόνοΟι δεξιότητες επικοινωνίας των εργαζομένων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών Η κατανόηση των απαιτήσεων έκανε όλη τη διαδικασία εύκολη και ευχάριστη.
λέξεις-κλειδιά [ q235 steel ringlock system ] αγώνας 268 προϊόντα.
Διπλή κλειδαριά αρθρώσεων Ringlock System Scaffolding Hot-dipping Galvanized με 2 χρόνια
| Material: | Q235 Steel |
|---|---|
| Joints: | Double-locking |
| Safety Factor: | ≥4 |
Υπόλοιπα αγκυροφραγίδας βάρος ≤ 30 kg/m2 Παράγοντας ασφάλειας ≥ 4 για ασφαλή κατασκευή
| Max Height: | ≤30m |
|---|---|
| Vertical Load Capacity: | ≥45KN |
| Components: | Vertical, Horizontal, Diagonal, Brace, Base Plate, Ladder, Etc. |
Σύστημα Ringlock
| Σενάρια εφαρμογής: | Αρχιτεκτονική |
|---|---|
| Λογαριασμός: | Q355 χάλυβας |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 20kN/m2 |
Δωρεάν και ασφαλές σύστημα σκαλωμάτων κυκλικής κλειδαριάς με συντελεστή ασφάλειας ≥4
| Standard: | EN12810 & EN12811 |
|---|---|
| Max Height: | ≤30m |
| Horizontal Adjustment: | ≤±3° |
Μέγιστο ύψος ≤30m Λογαριασμός κυκλικής κλειδαριάς με κατακόρυφη χωρητικότητα φορτίου ≥45KN
| Μέγεθος: | 48.3mm |
|---|---|
| Οριζόντια χωρητικότητα φορτίων: | ≥15KN |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
Παράγοντας ασφάλειας ≥4 ≤30kg/m2 Παράγοντας ασφάλειας ≥4 Παράγοντας ασφάλειας ≥4
| Μέγεθος: | 48.3mm |
|---|---|
| Βάρος: | ≤30kg/m2 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | ??????????? που γαλβανίζεται |
Ελαφρύ σύστημα κυκλικής κλειδαριάς σκαλωσιά ≤ 30kg/m2 Αποδοτική οριζόντια ρύθμιση
| Horizontal Load Capacity: | ≥15KN |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Horizontal Adjustment: | ≤±3° |
Εργαλεία κατασκευαστικού εξοπλισμού Θερμοβαμμένο Ζυγισμένο Σιδηρομεταλλευτικό Πλακέτο Ραβδώνας για Δυνατότητα Βαρέος Φορτίου
| Packaging: | Container |
|---|---|
| Material: | Steel |
| Length: | Customized |
Περφορέ Πλακέτα Σκαλωσιάς από Γαλβανισμένο Χάλυβα Κατασκευής, Προσαρμοσμένη, Έγκριση Bs1139
| Πρότυπο: | EN12811, BS1139 |
|---|---|
| Συσκευασία: | Χύδην, σε δίσκο |
| Υλικό: | Q195.Q235.Q355Β |
Κίνα σύστημα σκαλωμάτων πλάκες κατασκευαστικό εξοπλισμό εργαλεία BS1139 210mm 240mm Metal Steel Board
| Τύπος: | EN12811, BS1139 |
|---|---|
| συσκευασία: | Χύδην, σε δίσκο |
| Υλικό: | Q195.Q235.Q355Β |


